Утеплення будинку. Частина 1

Загальна концепція енергоефективного будинку.
На сьогоднішній день, особливо якщо враховувати економічну та політичну ситуацію в країні, енергоефективність Вашого житла досить вагомий фактор особистого добробуту. Та й взагалі раціональне використання ресурсів - ознака успішної людини.
В чому полягає економічне обґрунтування енергоефективності будинку? Напевно не буде новим сказавши, що мінімізувавши витрати електроенергії, споживання води і звичайно збереженням тепла. У другому випадку корисно використовувати хороші труби, сантехніку та водопровідну арматуру. До економії електроенергії відносяться енергоефективні побутові та освітлювальні прилади, освітлювальні - сведодиодные лампи, а побутові з енергоспоживанням класів: А, А+, А++ і т. д..
Третій випадок, збереження тепла, дозволить економити не залежно від джерела теплогенерації, будь-то котел газовий, твердопаливний, електричний або централізоване опалення. Навіть якщо у Вас обігрів приміщення відбувається не за рахунок електрики, то при використанні кондиціонера, Ви все одно будете економити на електроенергії, так як правильно утеплене приміщення не тільки добре зберігає тепло, а в принципі набагато довше зберігає комфортну температуру в приміщеннях.
На сьогоднішній день способів утеплення та видів самого утеплювача існує величезна безліч. Утеплення буває не тільки стін і стель, але і підлог, покрівель, фундаментів. В той же час не варто забувати про сучасних енергозберігаючих вікнах.
У наступній статті ми розповімо Вам про утеплення фундаменту.
Утеплення будинку. Частина 2 фундамент.
- Кровельні матеріалиВибір покрівельних матеріалів - одне з перших складних питань, що постають перед тими, хто будує заміський будинок. Очі розбігаються не тільки від великої кількості квітів, а й від видів черепиці. Металочерепиця, гнучка покрівля, цементно-піщана чи керамічна черепиця? Про плюси, мінуси та ціни ми зараз і поговоримо.Кровельні матеріали